Petr je spoluzakladatelem a partnerem advokátní kanceláře. Právním zaměřením se Petr věnuje především smluvní agendě, trestnímu, přestupkovému či občanskému právu.

Petr se snaží efektivně propojovat jednotlivé oblasti působení klienta tak, aby vyřešil aktuální problém, předešel jeho opakování a v maximální možné míře pomáhal rozvíjet soukromé či profesní aktivity klientů advokátní kanceláře.

V roce 2010 spolupodílel na založení a činnosti Právní linky, což byla toho času první online právní poradna v České republice. Jelikož se Petr angažuje i v rámci právní osvěty, v roce 2019 založil úspěšný Nadační fond Paragraf, jehož účelem je zvyšovat právní vědomí, a to prostřednictvím hned několika významných projektů. Za zmínku stojí např. činnost nadačního fondu v rámci festivalu Noc práva či projektu Ostravské paragrafy.

Petr absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v roce 1991 a advokacii se věnuje již přes 30 let. Poskytoval a poskytuje služby mnoha podnikatelům v různých oborech podnikání. Úspěšně zastupuje klienty často ve spletitých a náročných kauzách, jejímž předmětem je spor o mnohamilionové částky. Velkou devizou Petra jsou bohaté zkušenosti při obhajobě v trestním řízení.

„Chci být nejen dodavatelem právních služeb, ale především partnerem, který efektivně a úspěšně řeší problémy a strasti klientů.“

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vyplňte formulář a my se vám ozveme. Sejdeme se, nebo si zavoláme, probereme co vás trápí a zkusíme vymyslet řešení.

a nebo nám zavolejte na telefonním číslo:

KDE NÁS NÁJDETE